top of page

PROJELERİNİZİ HAYATA GEÇİRMEK BİR TIK İLE BAŞLAR

FORMBORUBÜKÜM

Formborubüküm, 2012 yılından itibaren bilgi, birikim ve uzmanlığı ile sektörün ilk sıralarında yer almıştır. Boru ve profil bükme makineleri ile sektörün ihtiyacı olan tüm çözümleri müşterilerine ve iş ortaklarına sunmaktadır.

 

11 yılı aşan tecrübesi ile yenilikçi ve değişime açık bir vizyonla hareket eden Formborubüküm, Türkiye başta olmak üzere dünyanın farklı bölgelerinde, boru bükme ve kesme alanında yüksek verimliliğe sahip teknolojileri sizlerle buluşturmaktadır. Formborubüküm, sürdürülebilir başarının firma içi eğitimlerle gerçekleşeceğine inandığı için bu alanda gereken bilgi ve donanımı çalışanlarına aktarmayı bir prensip edinmiştir. Kardeş firma Formlazer ile birlikte servis hizmetlerinde de lider konuma gelmiştir.

 

Tamamen yerli kuruluş olan Formborubüküm, ihracat alanında ülkemizin hedeflerine ulaşması noktasında, üzerine düşen sorumluluğun bilincinde olarak yeni yatırımlarla yurtdışına açılımını sürdürmekte, yeni istihdam olanakları sağlayarak, sanayi ve teknoloji alanında ülkemizin ihtiyacı olan kalifiye işgücünün oluşmasına katkı sağlamaktadır.

Formborubüküm, Her yıl ürün yelpazesine kattığı yeni ürünlerle rakipleri arasından sıyrılmaktadır.

bottom of page